Kamera Çekimi

Özel gün ve geceleriniz için Full HD kameralarımız ile çekim yapmaktayız. İsteğiniz doğrultusunda canlı masa sistemi, barkovizyon, jimmy jib gibi hizmetlerimizle unutulmaz anlarınızı kayıt altına alıyoruz.

Gelin & Damat Dış Çekim

Bir tek gün yaşayacağınız düğün heyecanınızı dış mekan çekimleriyle farklılaştırıyoruz.
Dilerseniz tarihi bir mekanın dokusuyla, dilerseniz açık havada doğanın tatlı büyüsüyle buluşturarak, fotoğraflarınızı eşsiz güzellikte sunuyoruz.
Sizler de, dış mekan çekimi tercih ederek, bu farkı bizimle yaşayın...

TAM GÜN DÜĞÜN HIKAYESI

EN mutlu gününüzün en heyecanlı,en eşsiz,en unutulmaz anlarınızı bizimle ölümsüzleştirmek ister misiniz? Sizin heyecanınızı, bakışlarınızdaki duyguyu, annelerinizin hüzünlü mutluluğunu, babalarınızın gururlu bakışlarını, sevinç gözyaşlarını, yakınlarınızın telaşlarını kurgudan uzak tamamen doğal karelerle geleceğe taşıyalım.
Öyleyse bırakın bu sizin hikayeniz olsun...

DOĞUM - BEBEK - ÇOCUK ÇEKİMLERİ

İlk bakış, ilk nefes, ilk heyecan, ilk ses, ilk koku...
Yeni doğan bebeğinizin hayata ilk merhaba deyişini en güzel karelerle yakalıyoruz. Hiç unutamayacağınız doğum fotoğraflarıyla özel anları sizler için ölümsüzleştiriyoruz.
Profesyonel doğum fotoğrafçılarımız, bebeğinizin ilk anlarını tüm tecrübeleriyle ve sınırsız hayal güçleriyle çekerek, birbirinden güzel, farklı doğum fotoğrafları albümleriyle sizlere sunmaktadırlar.

KONSER - ORGANIZASYON ÇEKIMI

Konusunda deneyimli kadromuz ve profesyonel ekibimizle her türlü organizasyon, konser, tiyatro, festival vb etkinliklerinizi fotoğraflamak ve video kayıt için hazırız.